X
یکشنبه, ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۷ ۸۲
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
واحدهای صنعتی و فعالان اقتصادی قزوین ۳ میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند

رئیس سازمان صمت قزوین گفت:

واحدهای صنعتی و فعالان اقتصادی قزوین ۳ میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند

رئیس سازمان صمت قزوین گفت: از سوی واحدهای صنعتی،تولیدی و فعالان اقتصادی استان بیش از ۳ میلیارد تومان وجه نقد، ۱۵۰ تن برنج و دو هزار بسته بهداشتی برای کمک به آسیب دیدگان ناشی از ویروس کرونا اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین، جلسه هماهنگی برگزاری رزمایش کمک مومنانه ظهر شنبه در استانداری قزوین برگزار شد.

سعید نبیل درحاشیه این جلسه گفت: در شرایطی که کشور دچار چالش‌های زیادی در اثر بیماری کرونا شده و افراد زیادی با مشکلات معیشتی روبرو شده اند فعالان اقتصادی هم احساس مسئولیت کرده و برای کمک وارد میدان شده اند و در یک قلم بیش از ۲۰۰۰ بسته اقلام بهداشتی و مواد غذایی از طریق بهزیستی میان نیازمندان استان توزیع شده است.

وی بیان کرد: همچنین با همکاری سازمان حمایت از زندانیان در ۳۸ نانوایی نان مجانی توزیع شد و با همکاری سپاه، بسیج و نیروی انتظامی برای کمک به سربازان متأهل اقدام شد.

رئیس سازمان صمت استان قزوین تصریح کرد: مقام معظم رهبری حجت را تمام کردند و امروز همه ما تکلیف داریم به افراد نیازمند کمک کرده و وضعیت آنها را دریابیم.

وی یادآور شد: سایتی برای توزیع کالاهای تنظیم بازار راه اندازی شده که اقلمی چون ماسک، مواد ضد عفونی میان نیازمندان توزیع می‌شود و با راه اندازی آن زمینه شناسایی افراد بی بضاعت و آسیب دیده هم مهیا شده است.

نبیل گفت: در این روزها بیش از ۳ میلیارد تومان کمک‌های فعالان اقتصادی به همراه ۱۵۰ تن برنج از طریق سایت میان آسیب دیدگان از ویروس کرونا توزیع شده است.

وی اظهار داشت: در راستای کمک واحدهای صنعتی برای مقابله با کرونا همچنین 2 واحد صنعتی استان در بازسازی و توسعه بیمارستانهای استان در حال همکاری و کمک میباشند.

نبیل اضافه کرد: از افراد توانمند و متمول انتظار کمک‌های بیشتری داریم تا در این روزها هیچ فرد نیازمندی که به واسطه تعطیلی کسب و کار در معیشت خود و خانواده دچار آسیب شده از کمک‌های مردمی باز نماند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.7546532948812
Query time: 2.9546631177266