X
دوشنبه, ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۵ ۶۱
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
2 مرکز فروش اینترنتی میوه در قزوین راه اندازی شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت:

2 مرکز فروش اینترنتی میوه در قزوین راه اندازی شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: ۲ مرکز فروش اینترنتی میوه در قزوین پیرو مصوبه ستاد تنظیم بازار استان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین سعید نبیل افزود: با توجه به مصوبه ستاد تنظیم بازار استان توزیع میوه تا پایان فروردین ماه سال جاری از طریق غرفه‌های مستقر در شهر و ۲ سامانه اینترنتی زیمکالا به آدرس www.zimkala.com و اپلیکیشن قزوین من به آدرس www.myQazvin. com به فروش می‌رسد.

وی اضافه کرد: این تصمیم در ستاد تنظیم بازار استان به منظور افزایش رفاه حال شهروندان و جلوگیری از انتقال ویروس کرونا در صف‌های طولانی غرفه‌های خرید میوه اتخاذ شد.

نبیل گفت: در حال حاضر حدود ۱۵ غرفه توزیع میوه تنظیم بازار در سطح شهر قزوین فعال هستند و برای عرضه میوه تا پایان فروردین ماه به منظور جلوگیری از افزایش قیمت و تنظیم بازار اقدام خواهند کرد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به میزان میوه خریداری شده در استان، گفت: یک هزار و ۲۰۰ تن پرتقال و ۷۰۰ تن سیب با همکاری سازمان همیاری شهرداری‌های قزوین به عنوان مباشر توزیع خریداری شده بود که توزیع آنها از ۲۷ اسفندماه در سطح استان آغاز شد.

این مسوول با اشاره به تغییر قیمت میوه، افزود: با توجه به مصوبه ستاد تنظیم بازار استان قیمت سیب به پنج هزار و ۵۰۰ و پرتقال به چهار هزار و ۵۰۰ تومان کاهش یافت.

وی اضافه کرد: توزیع میوه به قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار استان با نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و همکاری سازمان همیاری شهرداری‌های استان در حال انجام است.

نبیل گفت: شهروندان می‌توانند در صورت هرگونه شکایت از کیفیت و قیمت میوه از هفت صبح تا ۱۰ شب با سامانه ۱۲۴ تماس گرفته و شکایت خود را به بازرسان سازمان ارایه کنند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن مورد رسیدگی قرار گیرد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 6.2075446446737
Query time: 5.4784240722656