X
سه شنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۲۶ ۱۱
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
توزیع میوه نوروز در استان قزوین آغاز شد

رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت:

توزیع میوه نوروز در استان قزوین آغاز شد

رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: توزیع میوه شب عید یا نوروز ۱۴۰۰ با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار کالاهای اساسی در استان از امروز 26 اسفند آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صمت استان قزوین ،عزیزاله افضلی رئیس سازمان صمت استان قزوین با اعلام این خبر اظهار داشت: ۱۵ غرفه در شهر قزوین کار توزیع میوه عید نوروز ۱۴۰۰ را انجام می دهند و علاوه بر آن شهروندان می توانند با حضور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی قزوین میوه مورد نظر خود را تهیه و خریداری کنند.

وی اظهار داشت: ۶ غرفه نیز در سایر شهرهای استان قزوین برای توزیع میوه نوروز تنظیم بازار برپا شده که فعالیت خود را از امروز آغاز کرده اند.

رئیس سازمان صمت استان قزوین همچنین یادآور شد: براساس اعلام ستاد تنظیم بازار کالاهای اساسی، قیمت هر کیلوگرم پرتقال ۱۱ هزار و ۵۰۰ ، سیب قرمز ۸ هزار و ۵۰۰ و سیب زرد ۹ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده که توسط بازرسان سازمان صمت و بسیج اصناف نظارت و توزیع می شود.

این مسوول با بیان اینکه میوه عید نوروز به میزان کافی در سردخانه ها و انبار ذخیره سازی شده است،افزود: کار توزیع این میوه ها تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد بنابراین تقاضا داریم به دلیل خطر ابتلا به کرونا شهروندان از ازدحام و تشکیل صف برای خرید جلوگیری کنند چرا که میوه در ساعات و روزهای مختلف نوروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی و غرفه های برپا شده به وفور موجود است.

منبع:
آدرس کوتاه شده: