X
یکشنبه, ۰۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۰۵ ۶
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
بازرسی از هزار واحد صنفی و خدماتی در استان قزوین در ایام نوروز/ 10 واحد صنفی متخلف در قزوین پلمب شد

در هشت روز نخست سالجاری:

بازرسی از هزار واحد صنفی و خدماتی در استان قزوین در ایام نوروز/ 10 واحد صنفی متخلف در قزوین پلمب شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در هشت روز نخست سال جاری از هزار واحد صنفی و خدماتی در استان قزوین بازرسی بعمل آمد و 10 واحد صنفی به دلیل عدم رعایت موارد قانون نظام صنفی و رعایت پروتکل های بهداشتی پلمب شده اند.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین ؛ عزیزاله افضلی با اعلام این خبر گفت: در هشت روز نخست سال جاری از هزار واحد صنفی و خدماتی در استان قزوین بازرسی بعمل آمد و 10 واحد صنفی به دلیل عدم رعایت موارد قانون نظام صنفی و رعایت پروتکل های بهداشتی پلمب شده اند.

وی گفت:بازرسان این سازمان با حضور دائم در بازارهای سطح استان از تعداد 260 واحد صنفی خدماتی از اول تا هشتم فروردین ماه سالجاری بازرسی داشته اند.

افضلی افزود: در پی این بازرسی ها تعداد 50 پرونده تخلف برای واحدهای متخلف به ارزش بالغ بر 250 میلیون ریال تشکیل و به تعزیرات جهت صدور رای ارسال شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین اظهار داشت: حدود 10 واحد صنفی در طی این مدت به دلیل عدم رعایت موارد قانون نظام صنفی و رعایت پروتکل های بهداشتی پلمپ و تعطیل شده اند.

افضلی اعلام کرد: بازرسان این سازمان به واحد 345 صنفی نیز تذکر داده که در صورت نادیده گرفتن این تذکرات برای آنها نیز پرونده تخلف تشکیل خواهد شد

منبع:
آدرس کوتاه شده: