X
یکشنبه, ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۳۰ ۳۴
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
افزایش 160 درصدی تولید کالاهای بهداشتی در ایام کرونا در قزوین

رئیس سازمان صمت استان قزوین خبر داد:

افزایش 160 درصدی تولید کالاهای بهداشتی در ایام کرونا در قزوین

رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: با همکاری صمیمانه بخش خصوصی شاهد افزایش 160 تا 400 درصدی تولیدات مواد بهداشتی و ضد عفونی در ایام کرونا در استان بودیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین ؛ عزیزاله افضلی در جلسه ستاد کرونای استان قزوین اظهار کرد: در ایام کرونا برای تامین نیازهای بهداشتی و مواد ضد عفونی استان و سایر مناطق با همکاری بخش خصوصی و حمایت بخش دولتی توانستیم تولیدات بخش های مختلف را افزایش دهیم.

وی افزود: در این راستا با افزایش 160 درصدی میزان تولیدات محصولات بهداشتی در برخی کالاها شاهد افزایش 400 درصدی بودیم که این کار موجب شد هم نیاز داخل استان را تامین کنیم و هم به درخواست سایر استانها پاسخ دهیم.

افضلی تصریح کرد: قزوین از مناطق صنعتی و تولیدی شاخص کشور محسوب می شود و علیرغم همراهی خوب بخش خصوصی با مردم و دولت اما کرونا به بسیاری از مشاغل آسیب زد و موجب تعطیلی کسب و کار آنها شد.

وی گفت: در شرایط کنونی که وضعیت کرونا در استان بحرانی تر شده و در ستاد تصمیماتی برای اعمال محدودیت های بیشتر گرفته می شود انتظار داریم وضعیت رکود کسب و کار صنوف و بازاریان هم مورد توجه جدی قرار گیرد.

رئیس سازمان صمت استان قزوین بیان کرد: در دو ماه گذشته با روسای اتحادیه های صنفی استان جلسات متعددی تشکیل شد تا در جریان مشکلات اصناف قرار گیریم که گزارش هایی که دریافت شد نشان می داد برخی مشاغل وضعیت اسف باری دارند به طوری که موجب اعتراض و شکوه و گلایه آنها را موجب شده است.

افضلی یادآورشد: اگر امروز بخواهیم به دلیل قرمز و نارنجی شدن رنگ برخی شهرها دوباره کسب و کارها را تعطیل کنیم مشکلات این گروه بیشتر شده و شرایط قابل تحمل نخواهد بود لذا انتظار داریم به کسبه اجازه دهیم به صورت پاره وقت برای تنظیم معادلات مالی و حسابرسی خود در واحدهای صنفی خود حاضر شده و با مشتریان تصفیه حساب کنند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 7.1104459762573
Query time: 6.3610277175903