X
شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۰۴ ۳۷
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
32 هزار واحد صنفی قزوین در طرح نظارتی نوروز بازرسی شدند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت:

32 هزار واحد صنفی قزوین در طرح نظارتی نوروز بازرسی شدند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در طرح نظارتی نوروز از ۱۵ بهمن ۹۹ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ از ۳۲ هزار و ۱۹۳ واحد صنفی و خدماتی در استان قزوین بازرسی به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت استان قزوین، عزیزالله افضلی روز شنبه با اعلام این خبر، افزود:بازرسان این سازمان با حضور دائم در بازارهای سطح استان از واحدهای صنفی و خدماتی بازرسی داشته اند.

وی افزود: در پی این بازرسی ها تعداد ۲ هزار و ۲۸ پرونده تخلف به ارزش ۲۳۰ میلیارد ریال برای واحدهای متخلف تشکیل شده است.

این مسوول اظهار داشت: بالغ بر ۳۵۰ واحد صنفی طی این مدت به دلیل رعایت نشدن موارد قانون نظام صنفی و رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی مهر و موم شده اند.

افضلی اعلام داشت: بازرسان این سازمان به بیش از هزار و ۵۰۰ واحد صنفی نیز تذکر داده اند که در صورت نادیده گرفتن این تذکرات برای آنها نیز پرونده تخلف تشکیل خواهد شد.

رئیس سازمان صمت قزوین یادآور شد: در این بازه زمانی بیش از ۳۷۲ واحد نانوایی نیز مورد بازرسی قرار گرفت و رعایت دستورالعمل های بهداشتی به نانوایان تذکر داده شد.

وی از عموم شهروندان قزوینی درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی از قبیل فروش اجباری کالا، گرانفروشی، درج نکردن قیمت، صادر نکردن فاکتور و احتکار مراتب را به تلفن ۱۲۴ اعلام نمایند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 10.666054566701
Query time: 9.8789607683818