X
یکشنبه, ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۵۶ ۳۲
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
قیمت زولبیا و بامیه ماه رمضان در قزوین اعلام شد/حلیم گران نشد

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت:

قیمت زولبیا و بامیه ماه رمضان در قزوین اعلام شد/حلیم گران نشد

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت: قیمت مصوب زولبیا و بامیه ماه رمضان در بازار قزوین برای زولبیا و بامیه درجه یک کیلویی ۳۲ هزار تومان و برای نوع درجه ۲ هر کیلوگرم ۳۰ هزار تومان است.

به گزارش روابط عمومی سازمان صمت استان قزوین ،عزیزالله افضلی از برگزاری جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم بازار استان قزوین برای تعیین قیمت مصوب اقلام مصرفی ویژه ماه رمضان خبر داد و اظهار داشت: در این جلسه قیمت مصوب زولبیا و بامیه ماه رمضان در بازار قزوین برای زولبیا و بامیه درجه یک کیلویی 32 هزار تومان و برای نوع درجه 2 هر کیلوگرم 30 هزار تومان تعیین شد.

وی با بیان اینکه زولبیا و بامیه قزوین نسبت به سال قبل فقط 6 درصد گران شده است، اضافه کرد: این مقدار تغییر قیمت هم به خاطر عرضه بهداشتی، با سلفون و در بسته‌بندی مناسب است و در غیر این صورت شیرینی‌فروش باید زولبیا و بامیه خود را به نرخ مصوب سال قبل به مشتریان عرضه کند.

افضلی ادامه داد: همچنین با توجه به اینکه نرخ مصوب انواع شیرینی در اواخر سال قبل به دلیل گران شدن روغن و شکر تغییر کرد، با توجه به ثبات قیمت‌ها هیچ‌گونه تغییر نرخی در سال جدید اعمال نمی‌شود.

قیمت حلیم بدون‌تغییر ماند

دبیر ستاد تنظیم بازار استان قزوین هم از بی‌تغییر ماندن قیمت مصوب حلیم نسبت به رمضان سال گذشته خبر داد و اضافه کرد: همچنین قیمت هر کیلو حلیم گندم به عنوان قوت غالب مردم استان قزوین در ماه مبارک رمضان هر کیلوگرم 17 هزار تومان بدون ظرف و 18 هزار تومان هم با احتساب نرخ ظرف تعیین و مصوب شد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 11.89775800705
Query time: 10.945616404215