X
دوشنبه, ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۲۴ ۳۷
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
امسال درخواست بررسی مشکلات صنایع از طریق سامانه تسهیل انجام می‌شود

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین:

امسال درخواست بررسی مشکلات صنایع از طریق سامانه تسهیل انجام می‌شود

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با توجه به ابلاغیه وزارتخانه در سال پشتیبانی و مانع زدایی از تولید، دریافت درخواست بررسی مشکلات صنایع استان از طریق سامانه تسهیل انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان صمت استان قزوین ، عزیزالله افضلی روز یکشنبه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین با اشاره به روند جدید رفع موانع تولید، افزود: از پایان سال ۹۹ براساس ابلاغیه جدید باید کلیه درخواست‌های بررسی مشکلات واحدها و صنایع تولیدی استان در سامانه http://tashil.stsm.ir ثبت شود.

وی افزود: در این سامانه، درخواست‌های مطرح شده مورد بررسی قرار می‌گیرد و با سرعت و دقت بیشتری برای رسیدگی به درخواست‌ها اقدام خواهد شد.

این مسوول افزود: امیدواریم در سال جاری با توجه به شعار سال بتوانیم ظرفیت سازی جدید را برای حل مشکلات صنایع استان فراهم کنیم.

وی با اشاره به موضوع تامین سوخت برخی واحدهای تولیدی مستاجر، افزود: آذرماه سال قبل مشکل این واحدها در کارگروه مطرح شد و در مصوبه ای قرار شد فرصتی برای گازرسانی به آنها داده شود.

افضلی گفت: پس از گذشت این فرصت، تعدادی از همان واحدها مراجعه کرده اند که مشکل آنها با موجرین حل نشده است و درخواست فرصت مجدد دارند که باید کارگروه به آن رسیدگی کند.

در ادامه این جلسه مشکلات پنج واحد تولیدی و صنعتی در قالب کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات مقتضی اتخاذ شد.

استان قزوین چهار هزار واحد تولیدی دارد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 13.528958638509
Query time: 12.107827027639