X
یکشنبه, ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۳۶ ۱۱
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
396 شکایت مردمی در سامانه ۱۲۴ سازمان صنعت قزوین ثبت شده است

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت:

396 شکایت مردمی در سامانه ۱۲۴ سازمان صنعت قزوین ثبت شده است

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: ۳۹۶ شکایت مردمی از ابتدای امسال در سامانه ۱۲۴ معاونت بازرسی و نظارت سازمان به ثبت رسیده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین، عزیزالله افضلی روز شنبه در ستاد تنظیم بازار استان قزوین، اظهار داشت: از این تعداد ۲۳۶ مورد به صورت تلفنی، ۱۲ مورد به صورت حضوری، ۵۳ مورد به صورت کتبی، ۶۶ مورد به صورت پیام گیر و ۱۲۴ مورد هم از طریق سایت ثبت شده است.

وی افزود: ۳۷۱ مورد از این شکایت ها در حوزه کالا و ۲۵ مورد هم در حوزه خدمات است که ۱۶۲ مورد در دست بررسی می باشد و تا به امروز هم ۱۰ مورد جلب رضایت صورت گرفته است.

این مسوول با اشاره به وضعیت توزیع اقلام اساسی تنظیم بازار در استان قزوین، گفت: ۷۰۰ تن شکر، ۵۰۰ تن برنج تایلندی، ۱۶۰ تن مرغ غیر منجمد و ۲۰ تن گوشت قرمز منجمد در فروشگاه های زنجیره‌ای توزیع شده، البته ۳۶۰ تن روغن هم برای اصناف درنظر گرفته شده که هم اکنون در حال توزیع است.

افضلی با اشاره به اجرای طرح کاسبان امین، اضافه کرد: این طرح با همکاری مجموعه سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین و بسیج اصناف در حال انجام است و قزوین جزو استان های پیشرو در اجرای این طرح محسوب می شود.

وی اظهار داشت: براساس این طرح سازمان صمت برخی از کالاها را به بسیج اصناف تحویل داده است تا آنها این اقلام را بین کاسبان امین توزیع کرده و به صورت تعاونی به دست مردم برسانند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با اشاره به وضعیت بازار مرغ استان قزوین، گفت: خوشبختانه گوشت مرغ، وضعیت با ثباتی را در بازار پیدا کرده و طبق استعلام های گرفته شده، قزوین نسبت به استان های همجوار وضعیت بهتری را در زمینه توزیع مرغ دارد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 10.40708398819
Query time: 9.5140568415324