X
دوشنبه, ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۵۵ ۲۲
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
استاندار و رئیس سازمان صمت استان قزوین از چند واحد تولیدی در شهرستان البرز بازدید کردند

با هدف بررسی توانمندی ها و مسایل و مشکلات صنایع:

استاندار و رئیس سازمان صمت استان قزوین از چند واحد تولیدی در شهرستان البرز بازدید کردند

جمالی پور استاندار به همراه افضلی رئیس سازمان صمت روز یکشنبه با هدف بررسی توانمندی ها و مسایل و مشکلات صنایع از چند واحد تولیدی در شهرستان البرز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صمت استان قزوین ، در این بازدیدها که با حضور خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و نصیری فرماندار البرز حضور داشتند از واحد تولیدی تاوا تولیدکننده انواع ظروف تفلون با سرمایه گذاری هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال با اشتغالزایی برای ۵۵ نفر از جمله واحدهایی بود که استاندار قزوین از آن بازدید کرد.

واحدهای تولیدی پارس پامچال یک تولیدکننده رنگ و پوشش های صنعتی با ۳.۵ میلیون یورو سرمایه گذاری و اشتغالزایی برای ۱۷۰ نفر و پارس پامچال ۲ تولیدکننده رزین و هیدروکربن با هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری و اشتغالزایی برای ۱۳۰ نفر از دیگر واحدهای تولیدی بودند که استاندار قزوین از آنها بازدید کرد.

عزیزالله افضلی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در این بازدیدها در جریان توانمندی های این واحدها در زمینه تولید قرار گرفت و همچنین با مسایل و مشکلات این صنایع آشنا شد.

افضلی در این بازدید بر تلاش حداکثری مدیران دستگاه های اجرایی و همراهی بانک ها برای تحقق شعار امسال تاکید کرد.

این واحدهای تولیدی علاوه بر تامین نیازهای داخل، محصولات خود را به کشورهای مختلف از جمله آلمان، عراق، ترکیه، ارمنستان، ازبکستان و پاکستان صادر می کنند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 12.359894593557
Query time: 11.351332823435