X
شنبه, ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۳۰ ۱۴
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
در راستای کمک به تحقق شعار سال (تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها)

در راستای کمک به تحقق شعار سال (تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها)

بازدید استاندار و رئیس سازمان صمت قزوین از چند واحد مستقر در شهرک صنعتی کاسپین یک

به گزارش روابط عمومی سازمان صمت استان قزوین ، صبح چهارشنبه هدایت الله جمالی پور استاندار به همراه عزیزاله افضلی رئیس سازمان صمت استان قزوین و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی در راستای کمک به تحقق شعار سال (تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها) از چند واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی کاسپین یک بازدید کرد.

بازدید از شرکت زرین نمای کاسپین تولید کننده انواع لوازم خانگی ( لباسشویی، تلویزیون ، یخچال و فریزر ) با اشتغالزایی 80 نفر و سرمایه گذاری ۱۲۰۰ میلیارد ریال.

بازدید از شرکت بهشت کویر آریانا تولید کننده انواع لوله و اتصالات و مخازن کمپوزیت با اشتغالزایی 30 نفر مستقیم و سرمایه گذاری 30 میلیون دلار.

بازدید از شرکت طرح تراش پیشرو تولید کننده انواع قطعات فلزی فابریکی موتور خودرو، قالب سازی - قالب دینام و با اشتغالزایی 20 نفر .

بازدید از شرکت ایران دوچرخ تولید انواع دوچرخه و موتور سیکلت های بنزینی، برقی ، سه چرخه برقی و ATV با اشتغالزایی۶۰ نفر مستقیم و سرمایه گذاری: ۶۰۰ میلیارد ریال سرمایه ثابت و سرمایه در گردش ، این واحد یکی از بزرگترین کارخانجات تولید دوچرخه و موتور سیکلت در ایران و یکی از مهمترین صادرکنندگان موتور سیکلت به کشورهای همسایه افغانستان، عراق و پاکستان می باشد.

در ادامه از واحد تولیدی شرکت صنایع پاکت تولیدکننده رول کیسه های سیمان با سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۰ نفر بازدید کردند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 14.694187323252
Query time: 13.954749425252