X
یکشنبه, ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۱۳ ۱۳
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
هیچ گونه کمبودی در توزیع کالاهای اساسی در قزوین وجود ندارد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت:

هیچ گونه کمبودی در توزیع کالاهای اساسی در قزوین وجود ندارد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با توجه به اجرای طرح ضیافت ماه مبارک رمضان، هیچ گونه کمبودی در توزیع کالاهای اساسی در استان وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صمت استان قزوین ، عزیز الله افضلی روز شنبه در ستاد تنظیم بازار استان قزوین، اظهار داشت: کالاهای اختصاص یافته در ستاد تنظیم بازار استان در ماه مبارک رمضان شامل برنج، شکر، گوشت قرمز منجمد و روغن بوده که با قیمت مصوب در حال توزیع است و خوشبختانه در این زمینه کمبودی احساس نمی شود.

وی با بیان اینکه کمبود روغن در ماه های گذشته یکی از دغدغه های جدی مردم و مسوولان بوده است، گفت: خوشبختانه امروز این محصول به صورت گسترده در حال توزیع است و هیچ گونه جای نگرانی برای توزیع آن در استان وجود ندارد.

این مسوول افزود: مناطق محروم استان جزو اولویت های اصلی توزیع این اقلام بوده و سهمیه ای برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و سازمان زندان ها هم در نظر گرفته شده است.

افضلی با اشاره به طرح کاسبان امین در استان، افزود: این طرح با هدف ارایه خدمت بهتر به محرومان و قشر ضعیف در حال انجام است و خوشبختانه استان قزوین رتبه نخست کشوری را در اجرای این طرح دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین اظهار داشت: شهروندان می توانند مشکلات خود را در زمینه تخلفات صنفی شامل کم فروشی، گران فروشی، صادر نکردن فاکتور، اختفا، امتناع از عرضه و... از طریق سامانه ۱۲۴ به معاونت نظارت و بازرسی سازمان گزارش کنند تا برای برخورد قانونی در سریعترین زمان ممکن اقدام شود.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 10.183558622996
Query time: 9.4566130638123