X
یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۱۵ ۵۲
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
ضرورت استفاده از ظرفیت های عظیم معدنی در جهت توسعه اقتصادی و اشتغال استان

رئیس سازمان صمت استان قزوین:

ضرورت استفاده از ظرفیت های عظیم معدنی در جهت توسعه اقتصادی و اشتغال استان

رئیس سازمان صمت استان قزوین:ضرورت استفاده از ظرفیت های عظیم معدنی در جهت توسعه اقتصادی و اشتغال استان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صمت استان قزوین ،عزیزالله افضلی گفت: استان قزوین با وجود دارا بودن منابع غنی و ظرفیت های عظیم در حوزه معدن تا کنون نتوانسته است از این ظرفیت ها به خوبی بهره گیری کند در حالی که تقویت این حوزه می تواند به اشتغال، پویایی و اقتصاد منطقه بسیار کمک کننده باشد.

وی گفت: طارم سفلی قزوین از منابع ارزشمند معدنی در کشور به شمار می رود که پتانسیل های بالایی در زمینه های انواع مواد معدنی نظیر سرب، روی و مس دارد که با مشارکت بخش خصوصی و حمایت دولتی می توان این ظرفیت ها را به بهترین شکل به کار گیری کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین عنوان کرد: استفاده از ظرفیت معدنی طارم در کنار اشتغالزایی برای جوانان می تواند زمینه های توسعه و رونق اقتصادی و صنعتی منطقه را فراهم آورد.

افضلی اظهار کرد: شورای معادن استان قزوین در سال «تولید، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها» در تلاش است تا معادن راکد را احیاء و با استفاده از سرمایه گذاران جدید ظرفیت معدنی طارم را به صورت ویژه مد نظر قرار دهد.

وی تصریح کرد: در صورتی که معادن با رعایت مقررات و نکات و الزامات زیست محیطی در منطقه ای فعالیت کنند از حمایت های ویژه برخوردار خواهند شد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 10.489242712657
Query time: 9.7319982846578