X
سه شنبه, ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۳ ۴۷
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
تکریم و رسیدگی به امور تولیدکنندگان از اولویت های اصلی سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین می باشد

رئیس سازمان صمت استان در حاشیه جلسه ملاقات عمومی با ارباب رجوع:

تکریم و رسیدگی به امور تولیدکنندگان از اولویت های اصلی سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین می باشد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در حاشیه جلسه ملاقات عمومی این هفته گفت: تکریم و رسیدگی به امور تولیدکنندگان و صنعتگران از اولویت های اصلی سازمان می باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین ، عزیزاله افضلی رئیس سازمان صمت استان قزوین در حاشیه برگزاری جلسه ملاقات عمومی این هفته اعلام کرد: تکریم و رسیدگی به امور تولیدکنندگان و صنعتگران از اولویت های اصلی سازمان می باشد. و افزود : در سال 1400 این جلسات در راستای اجرای سیاستهای طرح تکریم ارباب رجوع و اعمال نظارت دقیق بر روند صحیح امور و رسیدگی شایسته به درخواست های فعالین حوزه صنعت، معدن ، تجارت و اصناف است .

وی افزود: جلسات ملاقات مردمی این سازمان مانند سال گذشته هر هفته در روز های سه شنبه در محل سالن ملاقات های عمومی به صورت چهره به چهره برگزار خواهد شد .

وی بااشاره به رسیدگی به مشکلات مطرح شده از سوی ارباب رجوع و استماع درخواست های آنها در این جلسات، اظهار داشت: تسریع در روند رسیدگی به مسایل و درخواست ها و جلب رضایت و تکریم ارباب رجوع از اهداف مهم جلسات ملاقات عمومی می باشد .

افضلی ادامه داد: نگاه جدی به دیدارهای مردمی و پاسخگو بودن نسبت به درخواست ها و دغدغه های واحد های صنعتی ، معدنی و تجاری از دیگر برنامه های این سازمان در سالجاری می باشد که با جدیت دنبال خواهد شد .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در پایان افزود: امیدواریم با تداوم برگزاری جلسات دیدار مردمی تا پایان سال ضمن رسیدگی به مشکلات مطرح شده ، بتوانیم گام های عملی را در راستای تحقق شعار "تولید،پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها" در حوزه صنعت،معدن و تجارت استان قزوین برداریم .

گفتنی است این جلسات که از سال 1394 بدون وقفه هر هفته در روزهای سه شنبه در محل سالن جلسات این سازمان برگزار شده است و همچنان ادامه دارد .

متقاضیان ملاقات مستقیم با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین می توانند پس از حصول اطمینان از برگزاری این جلسات در روزهای سه شنبه هر هفته، با مراجعه به سایت این سازمان به آدرس اینترنتی qaz.mimt.gov.ir و یا تماس با شماره تلفن 33378159- 028 نسبت به تعیین وقت اقدام کنند

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.2977547645569
Query time: 3.4854292869568