X
چهارشنبه, ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۱۲ ۸۰
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
بدون حضور خبرنگاران توسعه استان قزوین میسر نمی‌شود

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت:

بدون حضور خبرنگاران توسعه استان قزوین میسر نمی‌شود

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: خبرنگاران، نقش موثری در رشد و شکوفایی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های صنعتی استان دارند و بدون حضور آنها رسیدن به توسعه میسر نخواهد بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان صمت استان قزوین ،عزیزاله افضلی به مناسبت روز خبرنگار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روز ۱۷ مرداد یادآور شهادت شهید صارمی و مزین به نام خبرنگار است که بر اهمیت فعالیت و تلاش آنها در عرصه اطلاع رسانی و شفاف سازی امور تاکید دارد.

وی اضافه کرد: نقش خبرنگاران و اهالی قلم در زمینه روشنگری و تببین مسایل و مشکلات جامعه بر کسی پوشیده نیست و ابعاد آن نیز برای تمامی شهروندان، مدیران و مسوولان کاملا ملموس و بی بدیل است.

افضلی گفت:خبرنگاران بدون هیچ چشمداشتی در تمامی حوزه های کاری و خبری حضور دارند و با انتشار اخبار و اطلاع رسانی به موقع موجب پویایی و تحرک جامعه می شوند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: اصحاب رسانه در تمامی بازدیدهای صنعتی، مدیران صنعتی و اقتصادی استان را همراهی می کنند و بدون هیچ توقعی، بیشترین تلاش را برای انعکاس اخبار به منظور پیشبرد امور و پیشرفت استان دارند.

وی با اشاره به جنگ اقتصادی دشمنان، گفت: در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها حضور اصحاب رسانه در تحقق شعار سال و پیروزی در جنگ اقتصادی و مقابله با تحریم های ظالمانه دشمنان بسیار موثر است.

این مسوول با تقدیر از رسالت خبرنگاران، افزود: اگر انعکاس درست اخبار به قلم خبرنگاران و فعالان این عرصه صورت نگیرد امید مردم از بین می رود و بارقه انگیزه و امید جامعه برای اشتغالزایی و رونق و شکوفایی اقتصادی خاموش می شود.

افضلی گفت: اگر خبرنگاران در کنار مسوولان نباشند و انعکاس خوبی از عملکرد آنها صورت نگیرد توسعه استان به بار نمی آید و جذب سرمایه گذاران نیز میسر نمی شود.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.712272644043
Query time: 3.277104695638