X
دوشنبه, ۰۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۳۷ ۶۶
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
گوشت مرغ در قزوین با قیمت پایین‌تر از استان‌های دیگر عرضه می‌شود

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین:

گوشت مرغ در قزوین با قیمت پایین‌تر از استان‌های دیگر عرضه می‌شود

معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان قزوین ،گوشت مرغ در قزوین با قیمت پایین‌تر از استان‌های دیگر عرضه می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان صمت استان قزوین ، محمد علی بیشه‌ای معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: به مظور رفاه حال شهروندان و در راستای اجرای مصوبات ستاد تنظیم بازار، گوشت مرغ در قزوین با قیمت پایین‌تر از استان‌های دیگر عرضه می‌شود.

بیشه‌ای افزود: پیش از این در تامین و توزیع مرغ در سطح استان قزوین مشکلاتی داشتیم که خوشبختانه با برنامه ریزی صورت گرفته در ستاد تنظیم بازار مرتفع شدند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر روزانه بیش از ۱۲۰ تن گوشت مرغ بدون هیچ سهمیه خاصی در سطح استان و میان ۴۰۰ واحد عرضه در شهر قزوین و حومه توزیع می شود.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدت و تجارت استان قزوین گفت:قیمت گوشت مرغ نیز در استان قزوین همان ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان است و تلاش کرده ایم که از دونرخی شدن قیمت این محصول در استان جلوگیری کنیم.

وی افزود:هم اینک قیمت گوشت مرغ در استان قزوین نسبت به کل کشور پایین تر است و استان های دیگر در این زمینه دو نرخی هستند و بخشی از سهمیه نیاز خود را به نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار و بخش دیگر را به قیمت آزاد عرضه می کنند.

بیشه ای در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تعطیلات یک هفته ای اصناف استان، گفت:خوشبختانه اصناف قزوین همکاری و همراهی خوبی را در اجرای این مصوبه ستاد مقابله با کرونا داشتند که جا دارد از رعایت دستورالعمل های بهداشتی و تعطیلی اصناف قدردانی کنیم.

وی اضافه کرد: در این مدت روزانه چندین گروه بازرسی مشتکل از بازرس های رسمی و افتخاری با همکاری سایر دستگاه های اجرایی بر واحدهای صنفی استان نظارت و بازرسی داشتند و بدون هیچ اغماضی برای برخورد با واحدهای صنفی مختلف و معرفی آنها به تعزیرات حکومتی اقدام کردند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.0949026743571
Query time: 3.7295888264974