X
سه شنبه, ۰۲ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۵۲ ۴۹
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اصناف   اتاق بازرگانی  
چچ
افتتاح و کلنگ زنی ۶ پروژه و طرح صنعتی و تولیدی در استان قزوین

همزمان با هفته دولت صورت می گیرد؛

افتتاح و کلنگ زنی ۶ پروژه و طرح صنعتی و تولیدی در استان قزوین

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت: ۶ پروژه و طرح صنعتی و تولیدی در ایام هفته دولت در استان قزوین با حضور مدیران و مسئولان ارشد بخش دولتی و خصوصی افتتاح و کلنگ زنی می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان صمت استان قزوین، عزیزاله افضلی ضمن تبریک آغاز هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: ۴ واحد صنعتی و ۲ طرح صنعتی در هفته دولت در استان قزوین با حضور مدیران و مسئولان ارشد بخش دولتی و خصوصی افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.

افضلی با اعلام این خبر افزود: مجموع سرمایه گذاری پیش بینی شده جهت انجام طرح‌های صنعتی بالغ بر ۱۶ هزار میلیارد ریال با اشتغال ۷۰۰ نفر و مجموع سرمایه گذاری پروژه‌ای صنعتی قابل افتتاح بالغ بر ۷۰۵ هزار میلیون ریال با اشتغال زایی ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم خواهد بود.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین یادآور شد: از این واحدها، ۲ واحد صنعتی در شهرستان آبیک با سرمایه گذاری ۵۸۵ هزار ۲۲۶ میلیون ریال با اشتغالزایی ۱۵۸ نفر، ۲ طرح و یک واحد صنعتی در شهرستان تاکستان با سرمایه گذاری ۱۶ هزار و ۷۳ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۷۳۰ نفر و یک واحد صنعتی در شهرستان بوئین زهرا با سرمایه گذاری ۵۰ هزار میلیون ریال و اشتغالزایی ۱۲ نفر از جمله این واحدها هستند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 6.2945200602214
Query time: 5.4892616271973